| Kiszállítási sebesség: | holnapután 5.15. már Önnél |
| holnapután 5.15. átvehető | |
| holnapután 5.15. már Önnél | |
| holnapután 5.15. már Önnél |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Új termék
262 Tétel db
Figyelem: utolsó raktáron lévő darab!
Elérhetőség dátuma:
| NEDETO | |
| NŐI MENSTRUÁCIÓS BUGYI | |
| MÉRET | CSÍPŐKÖRFOGAT (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ INGYENES SZÁLLÍTÁSSzállítás 1 060 Ft-tól |
✅ Szállítás harmadik napon |
✅ 120 nap az áru visszaküldésére |
✅ 98%-ban elégedett ügyfelek |
✅ Több mint 400.000 darab fehérnemű nagyszerű áron |
✅ Ingyenes szállítás 19 210 Ft-tól |
|
✅ Átlátható ár Az elmúlt 30 napban a legalacsonyabb ár a következő volt 6 770 Ft Az árengedményeket az eredeti árból számítják ki. Az ingyenes szállítás a kedvezménykódok levonása után kerül kiszámításra. Szeretne biztosra menni, hogy nem marad le több kedvezményről? Iratkozzon fel a hírlevélre az oldal alján. |
| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut kötött |
| Touch belső réteg | pamut kötött |
| érintse meg a réteg színét | Fekete |
| Gumírozás | hagyományos |
| Mosás | 40 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Kényelmes menstruációs bugyi a Nedeto magyar márkától, amely napi használatra alkalmas közepesen erős menstruáció esetén.A viselési komfortot kellemes anyagok biztosítják – antibakteriális mikroszálas érintkező réteg és pamut kötött anyag.A megbízható bugyival a menstruáció váratlanul kellemes lehet.Csak próbáld ki!
A Nedeto menstruációs bugyi megbízhatóságának és kényelmes szabásának köszönhetően gyorsan a kedvenceddé válik.A közepes nedvszívó képesség ideális szivárgásmentes fehérneművé teszi normál menstruációhoz.Az abszorbens betét három védőrétegből áll, nem engedi át a folyadékot, gátolja a baktériumok szaporodását és a szagok kialakulását, ugyanakkor vékony és diszkrét.
Összetétel: A Nedeto menstruációs bugyi pamut kötött anyagból készült.Belső réteg:100% mikroszál; 100% poliészter.Külső réteg:95% pamut, 5% elasztán.
A Nedeto márka saját márkaként jött létre, hogy csúcsminőségű magyar fehérneműt kínálhassunk neked, amiért nem kell az egész fizetésedet elköltened.A női fehérnemű – különösen a menstruációs – megérdemli a legmagasabb minőséget, ezért nagy figyelmet fordítunk az anyagok kiválasztására és a kidolgozott szabásokra.
Ha több információra van szükséged a menstruációs bugyikról, javasoljuk, hogy olvasd el blogcikkünket:Hogyan válassz menstruációs bugyit?
Ott megtalálod az információkat:
Tipp:Ha találsz egy menstruációs fehérneműt, ami illik és megfelel neked, megérdemli a legjobb gondoskodást.A megfelelő kezelésnek köszönhetően megbízhatóan szolgál majd hosszú ideig.Tanácsok, hogyan csináld, megtalálod cikkünkben.
| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut kötött |
| Touch belső réteg | pamut kötött |
| érintse meg a réteg színét | Fekete |
| Gumírozás | hagyományos |
| Mosás | 40 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
259 ember megvásárolta
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordító segítségével fordítjuk le.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégibb
Cseh Köztársaság
Nedeto menstruációs bugyi
nagyszerű számomra
Cseh Köztársaság
Menstruációs bugyi
Nagyra értékelem, hogy az ms bugyik hús színűek, kellemesen viselhetőek
Cseh Köztársaság
MS rövid tájékoztatók
szuper, tartott és tökéletesen illeszkedik
Szlovákia
Nedeto Mérsékelt
A méret illik rám.Jól illeszkednek.4 órán át tartottak.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
visszaküldésére
ajánl egy boltot
fehérnemű nagyszerű áron