| Kiszállítási sebesség: | holnapután 5.15. már Önnél |
| holnapután 5.15. átvehető | |
| holnapután 5.15. már Önnél | |
| holnapután 5.15. már Önnél |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Új termék
162 Tétel db
Figyelem: utolsó raktáron lévő darab!
Elérhetőség dátuma:
| PIETRO FILIPI | |
| NŐI MENSTRUÁCIÓS BUGYI | |
| MÉRET | CSÍPŐKÖRFOGAT (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ INGYENES SZÁLLÍTÁSSzállítás 1 060 Ft-tól |
✅ Szállítás harmadik napon |
✅ 120 nap az áru visszaküldésére |
✅ 98%-ban elégedett ügyfelek |
✅ Több mint 400.000 darab fehérnemű nagyszerű áron |
✅ Ingyenes szállítás 19 210 Ft-tól |
|
✅ Átlátható ár Az elmúlt 30 napban a legalacsonyabb ár a következő volt 7 190 Ft Az árengedményeket az eredeti árból számítják ki. Az ingyenes szállítás a kedvezménykódok levonása után kerül kiszámításra. Szeretne biztosra menni, hogy nem marad le több kedvezményről? Iratkozzon fel a hírlevélre az oldal alján. |
| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | bambusz viszkóz |
| Összetétel | 95% bambusz viszkóz, 5% elasztán |
| Touch belső réteg | merinó gyapjú |
| érintse meg a réteg színét | Fekete |
| Gumírozás | szövött |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
Fedezd fel a forradalmi kényelmet a Pietro Filipi menstruációs bugyival, amely megbízható védelmet nyújt menstruáció alatt.A bambusz viszkóz, elasztán és merinó gyapjú kombinációjának köszönhetően a bugyi nemcsak rendkívül kényelmes, hanem légáteresztő és antibakteriális is.Az elegáns dizájn és a praktikus magas derék tökéletesen alkalmazkodik az alakodhoz, és biztonságot nyújt egész nap.
A bugyi bambusz viszkózból készült, elasztán keverékkel.A bambuszszálak a modern anyagok közé tartoznak, amelyek ideálisak fehérnemű gyártásához.A menstruációs bugyi ennek köszönhetően selymes és kellemes tapintású.Ugyanakkor az anyag antibakteriális és bőrbarát.A merinó gyapjú belső érintkező réteg megbízhatóan szívja fel a folyadékot, és frissességet biztosít a nehéz napokon is.
A speciálisan tervezett nedvszívó rétegnek köszönhetően a Pietro Filipi menstruációs bugyi megbízható védelmet nyújt a menstruációs folyadék szivárgása ellen.A menstruációs bugyi a modern menstruációs eszközök közé tartozik, használhatod önállóan vagy más higiéniai termékekkel kombinálva.A magas derék extra kényelmet biztosít és finoman formálja az alakot.A szövött gumi a deréknál modern megjelenést kölcsönöz a bugyinak.
A Pietro Filipi Heavy nedvszívó bugyi erős menstruációhoz is alkalmas, segít kényelmesen átvészelni a nehezebb első napokat.Nedvszívó rétege órákon át gondoskodik a kényelmedről.
A Pietro Filipi ruházati márka nálunk nagyon jó hírnévvel és hosszú hagyománnyal rendelkezik.Elsősorban munkaruházatáról és szabadidős ruházatáról ismert, amelynek közös nevezője mindig a modern szabás és kellemes anyagok, amelyek minden kihívást kibírnak veled.Új fejezetét a márka a Trenýrkárnával való együttműködésnek köszönhetően kezdte el írni.cz és elsőként mutatta be a luxus fehérnemű kollekciót férfiaknak és nőknek, akik a tökéletes minőséget keresik.
Tipp:Ha találsz egy menstruációs fehérneműt, ami illik és megfelel neked, megérdemli a legjobb gondoskodást.A megfelelő kezelésnek köszönhetően hosszú ideig megbízhatóan szolgál majd.Tippeket találsz erről a cikkünkben.
| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | bambusz viszkóz |
| Összetétel | 95% bambusz viszkóz, 5% elasztán |
| Touch belső réteg | merinó gyapjú |
| érintse meg a réteg színét | Fekete |
| Gumírozás | szövött |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
444 ember megvásárolta
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordító segítségével fordítjuk le.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégibb
Cseh Köztársaság
MS rövid tájékoztatók
kiváló nedvszívó része a bugyinak, kellemes anyagú
Cseh Köztársaság
Ms. Bugyi
határozottan ajánlom, nagyon jó minőségű, kellemesen meglepődtem.
Cseh Köztársaság
Pietro Filipi
nagyszerű számomra
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
visszaküldésére
ajánl egy boltot
fehérnemű nagyszerű áron