| Kiszállítási sebesség: | holnapután 5.15. már Önnél |
| holnapután 5.15. átvehető | |
| holnapután 5.15. már Önnél | |
| holnapután 5.15. már Önnél |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Új termék
18 Tétel db
Figyelem: utolsó raktáron lévő darab!
Elérhetőség dátuma:
| CALVIN KLEIN - NŐK | |
| NŐI ALSÓK / TANGÁK | |
| MÉRET | CSÍPŐKÖRFOGAT (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ INGYENES SZÁLLÍTÁSSzállítás 0-tól |
✅ Szállítás harmadik napon |
✅ 120 nap az áru visszaküldésére |
✅ 98%-ban elégedett ügyfelek |
✅ Több mint 400.000 darab fehérnemű nagyszerű áron |
|
✅ Átlátható ár Az elmúlt 30 napban a legalacsonyabb ár a következő volt 28 630 Ft Az árengedményeket az eredeti árból számítják ki. Az ingyenes szállítás a kedvezménykódok levonása után kerül kiszámításra. Szeretne biztosra menni, hogy nem marad le több kedvezményről? Iratkozzon fel a hírlevélre az oldal alján. |
| Modell | 175 cm magas, 61 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | műszál |
| Összetétel | 71% poliamid, 29% elasztán |
| Gumírozás | varrás nélküli |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amszterdam, Hollandia, service.eu@calvinklein.com. |
| Gyártó | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Vágysz egy sima sziluettre és természetes kényelemre egész nap?Ezekkel a Calvin Klein női alakformáló bugyikkal nemcsak tökéletes támogatást kapsz, hanem diszkrét eleganciát is.A varrás nélküli kidolgozásnak és a finom anyagnak köszönhetően szinte láthatatlanok a ruházat alatt, és egyúttal úgy formálják az alakodat, hogy minden helyzetben magabiztosnak érezd magad.
A bugyik mesterséges szálak kombinációjából készülnek, amelyek együtt magas rugalmasságot, szilárdságot biztosítanak és kellemes tapintásúak.A poliamid és az elasztán hatékonyan formálja a hasat, feneket és combokat anélkül, hogy bevágnának vagy kényelmetlenül szorítanának.Az anyag sima és finom, így egész napos viseletre is kiválóan alkalmas.
Egyszínű kivitel a Calvin Klein márka visszafogott logójával, amely luxust és eleganciát kölcsönöz a fehérneműnek.Sima, varrás nélküli megjelenés biztosítja, hogy a bugyi láthatatlan maradjon még szűk ruházat alatt is – ideális választás ruhák, szoknyák és szűk nadrágok alá, amikor csak magabiztosságot szeretnél adni magadnak.A bugyik magas szabásúak és úgy lettek tervezve, hogy enyhén formálják a hasat és a csípőt anélkül, hogy a kényelem elveszne.A varrás nélküli szélek úgy simulnak a testhez, mint egy második bőr, ami tökéletes megjelenést és szabad mozgást biztosít nyomás nélkül.
Kivételes fehérnemű Calvin Klein az egyik állandó szereplője a divatiparnak.A női bugyik bizonyítják, hogy Calvin Klein tudja, hogyan ötvözze a minőséget a stílussal.Több mint 50 éves fennállása alatt a márka bebizonyította, hogy kevés versenytársa van a fehérneműpiacon.Ha bármilyen helyzetben megbízható fehérneműt szeretnél, akkor Calvin Klein fehérneműt szeretnél.
A megfelelő gondoskodás meghosszabbítja a fehérneműd élettartamát, és biztosítja, hogy megőrizze alakját és rugalmasságát.
Tipp: A kedvenc fehérneműd megérdemli a kíméletes bánásmódot.És mivel azt szeretnénk, hogy sokáig tartson, sok mosási kiegészítőt is kínálunk, amelyek gondoskodnak a tökéletes tisztaságról és az anyag védelméről.
| Modell | 175 cm magas, 61 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | műszál |
| Összetétel | 71% poliamid, 29% elasztán |
| Gumírozás | varrás nélküli |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | nem |
| Szárítógép | nem |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amszterdam, Hollandia, service.eu@calvinklein.com. |
| Gyártó | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
visszaküldésére
ajánl egy boltot
fehérnemű nagyszerű áron