| Kiszállítási sebesség: | szerdán 5.13. már Önnél |
| szerdán 5.13. átvehető | |
| szerdán 5.13. már Önnél | |
| szerdán 5.13. már Önnél |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Új termék
0 Tétel db
Ez a termék már nincs raktáron
Figyelem: utolsó raktáron lévő darab!
Elérhetőség dátuma:
| TRENÝRKÁRNA - FÉRFIAK | |
| FÉRFI BOXERALSÓK | |
| MÉRET | DERÉKKÖRFOGAT |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
24 490 Ft
2 990 Ft
2 390 Ft
Kód: TURBO
|
| Spórolhat 21 500 Ft |
|
|
✅ 800 Ft darabonként (kóddal: TURBO) |
|
✅ INGYENES SZÁLLÍTÁSSzállítás 1 060 Ft-tól |
✅ Szállítás harmadik napon |
✅ 120 nap az áru visszaküldésére |
✅ 98%-ban elégedett ügyfelek |
✅ Több mint 400.000 darab fehérnemű nagyszerű áron |
✅ Ingyenes szállítás 19 210 Ft-tól |
|
✅ Átlátható ár Az elmúlt 30 napban a legalacsonyabb ár a következő volt 2 390 Ft Az árengedményeket az eredeti árból számítják ki. Az ingyenes szállítás a kedvezménykódok levonása után kerül kiszámításra. Szeretne biztosra menni, hogy nem marad le több kedvezményről? Iratkozzon fel a hírlevélre az oldal alján. |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összetétel | 95% pamut, 5% elasztán |
| Gumírozás | szövött |
| Szárak | hosszabb |
| Mosás | 40 °C |
| Vasalás | igen |
| Szárítógép | nem |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
Frissítsd fel a ruhatáradat ezekkel a stílusos férfi boxeralsókkal, amelyek minden férfit szórakoztatnak.A boxeralsók játékos dizájnt ötvöznek maximális kényelemmel, amit a mindennapi viselet során értékelni fogsz.Ha egyedi alsóneműt keresel, amely egyszerre minőségi és kényelmes, ezek a boxeralsók biztosan nem okoznak csalódást.
A boxeralsók pamut és elasztán keverékéből készültek, így kellemesen puhák és rugalmasak.A pamut gondoskodik a légáteresztésről és a természetes kényelemről, míg az elasztán a szükséges rugalmasságot adja a boxeralsóknak, így tökéletesen alkalmazkodnak a testedhez és nem korlátoznak a mozgásban.
A boxeralsók hosszabb szárakkal rendelkeznek, amelyek maximális mozgásszabadságot biztosítanak és nem csúsznak fel.Szövött gumi a deréknál nem szorít és jól tartja a boxeralsókat a helyükön.A minőségi kidolgozásnak köszönhetően a boxeralsók kiválóan alkalmasak egész napos viseletre, szabadidős tevékenységekre és sportolásra is.Az egyedi dizájn feldobja a ruhatáradat, és könnyedén stílusos sráccá varázsol.
Hogy a kedvenc boxeralsóid minél tovább megőrizzék kiváló állapotukat, kövesd az alábbi ajánlásokat:
Tipp:Válj az alsónemű ápolás szakértőjévé a cikkünkben található tippek segítségével, és biztosítsd kedvenc darabjaidnak a megérdemelt gondoskodást.
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összetétel | 95% pamut, 5% elasztán |
| Gumírozás | szövött |
| Szárak | hosszabb |
| Mosás | 40 °C |
| Vasalás | igen |
| Szárítógép | nem |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
2 002 ember megvásárolta
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordító segítségével fordítjuk le.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégibb
Cseh Köztársaság
A varratoknál szétrepednek.
A fa alatti örömöt egy kis csalódás váltotta fel, a rövidnadrágok szétrepedtek a varratoknál. Már a második darab...majd összevarrom, de szerintem folyamatosan szakad...szóval nem sokáig fog tartani. Vettem 2 garnitúrát M és XL...egy-egy probléma mindkét garnitúrában...
Cseh Köztársaság
Batman
a fiú örül, a minőség jónak tűnik.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
visszaküldésére
ajánl egy boltot
fehérnemű nagyszerű áron