| Kiszállítási sebesség: | csütörtökön 5.14. már Önnél |
| csütörtökön 5.14. átvehető | |
| csütörtökön 5.14. már Önnél | |
| csütörtökön 5.14. már Önnél |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Új termék
0 Tétel db
Ez a termék már nincs raktáron
Figyelem: utolsó raktáron lévő darab!
Elérhetőség dátuma:
| STYX - FÉRFIAK | ||
| BOXERALSÓK / FECSKEALSÓK | ||
| MÉRET | DERÉKKÖRFOGAT (CM) | KINYÚJTATLAN ÁLLAPOTBAN (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
6 490 Ft
4 790 Ft
2 870 Ft
Kód: MEGA
|
| Spórolhat 1 700 Ft |
|
|
|
✅ INGYENES SZÁLLÍTÁSSzállítás 1 060 Ft-tól |
✅ Szállítás harmadik napon |
✅ 120 nap az áru visszaküldésére |
✅ 98%-ban elégedett ügyfelek |
✅ Több mint 400.000 darab fehérnemű nagyszerű áron |
✅ Ingyenes szállítás 19 210 Ft-tól |
|
✅ Átlátható ár Az elmúlt 30 napban a legalacsonyabb ár a következő volt 2 870 Ft Az árengedményeket az eredeti árból számítják ki. Az ingyenes szállítás a kedvezménykódok levonása után kerül kiszámításra. Szeretne biztosra menni, hogy nem marad le több kedvezményről? Iratkozzon fel a hírlevélre az oldal alján. |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut, modal |
| Összetétel | 47% pamut, 47% modal, 6% elasztán |
| Gumírozás | szövött |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | igen |
| Szárítógép | nem |
| Készült Csehországban | igen |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975649 |
Élvezd a kényelmet, amely egész nap kitart, a Styx férfi boxeralsóival klasszikus színekben.Ezek a férfi boxeralsók rövidebb szárakkal és sportos gumival ideális választás mindennapi viseletre és különleges sportteljesítményekhez is.Ráadásul számíthatsz a hagyományos magyar minőségre, amely sosem hagy cserben.
A boxeralsók prémium pamut és műszál keverékéből készülnek.A pamut légáteresztő és gyengéd a bőrhöz, míg a modal selymes puhaságot és kopásállóságot biztosít az anyagnak.Az elasztánnak köszönhetően a boxeralsók alkalmazkodnak a testedhez, és teljes mozgásszabadságot biztosítanak bármilyen korlátozás nélkül.Ez az anyagkombináció tökéletes egyensúlyt biztosít a kényelem, funkcionalitás és hosszú élettartam között.
A Styx boxeralsók rövidebb szárakkal rendelkeznek, amelyek sehol sem gyűrődnek fel, és maximális mozgásszabadságot nyújtanak.Sportos gumi a deréknál Styx logóval jól tart, nem szorít, és modern megjelenést kölcsönöz a boxeralsóknak.A klasszikus színek időtlen eleganciát és egyedi stílust adnak a ruhatáradnak.
A magyar márka Styx elsősorban bő szárú boxeralsóiról ismert, amelyek egyedi mintákkal és élénk színekkel rendelkeznek.A márka népszerűségének fő oka azonban a kellemes anyagok és kiváló szabások.A Styx a saját márkáink közé tartozik, és kezeskedünk a termékek minőségéért.
Tipp:Válj a fehérnemű ápolás szakértőjévé a cikkünkben található tanácsok segítségével, és biztosítsd kedvenc darabjaidnak a megérdemelt gondoskodást.
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut, modal |
| Összetétel | 47% pamut, 47% modal, 6% elasztán |
| Gumírozás | szövött |
| Mosás | 30 °C |
| Vasalás | igen |
| Szárítógép | nem |
| Készült Csehországban | igen |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975649 |
47 ember megvásárolta
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordító segítségével fordítjuk le.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégibb
Cseh Köztársaság
Ez az!
Én vagyok a legelégedettebb :3 Training room 4ever!
Cseh Köztársaság
Tényleg nagyszerű!
Nincs mit hozzátennem.
Cseh Köztársaság
Minőség
tagadhatatlan.
Cseh Köztársaság
isteni
és talán több mint isteni
Cseh Köztársaság
Oké
Tökéletes illeszkedés
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
A fehérnemű mosózsák kiváló segítőtárs. Az érzékeny vagy horgokkal ellátott ruháit külön moshatja, megelőzve ezáltal a többi ruhanemű károsodását.
visszaküldésére
ajánl egy boltot
fehérnemű nagyszerű áron